Météo Fréjus Aujourd'hui, Cure Thalasso Médicale, Prince En Indes, Ancienne Monnaie Chinoise 4 Lettres, Propriétés à Vendre Bourgogne, Recette Du Jour Facile Et Rapide, Armer Mots Fléchés, Château Des Quatre Tours Thorenc, Chanson Avec Une Histoire, Cap Petite Enfance Bordeaux Alternance, "> Météo Fréjus Aujourd'hui, Cure Thalasso Médicale, Prince En Indes, Ancienne Monnaie Chinoise 4 Lettres, Propriétés à Vendre Bourgogne, Recette Du Jour Facile Et Rapide, Armer Mots Fléchés, Château Des Quatre Tours Thorenc, Chanson Avec Une Histoire, Cap Petite Enfance Bordeaux Alternance, " />

Top menu

udhetime me autobus kosove france

Kosovë . 09 Shtator 2020. PUSHIME NË MAL TË ZI. Linjat e rregullta me autobus. Shqipëri - Kosovë . Kapni ofertat nga mbi 50 kompani autobusësh . Partnerët tanë. Udhetime me autobus ZVICER -KOSOVË-ZVICER. Informata: Linja 1 Nisjet çdo të marte,mërkurë,premte,shtune dhe të diel. Struge dhe Oher, 1 dite, €10. Të gjithë të drejtat e rezervuara! Rezervo. Linja Kosove-ALB-Zvicer 17 vende të lira. Llogaria ime. Februar 2019 0 Comment. Përshtypjet e klientëve . Me teper. Kjo pjesë është e dedikuar ekskluzivisht për agjenta të shitjes. Udhëtimet në Veontime janë të konfirmuara. Të gjitha të drejtat e rezervuara | Armendi Tours - 2020 © | Designed by: bkapk.com Linja të rregullta: Udhëtime me autobus super-komod Zvicer - Kosovë dhe anasjelltas. Kosovë . Për çdo ndryshim ju lutem të na kontaktoni: Tel.+383 38 606 333 Fax:+383 38 243 582 Mob.+383 44 162 498. mbanë linjat e rregullta nga Kosova për në Gjermani dhe anasjelltas përmes shteteve Serbi, Hungari dhe Austris. Garantojmë udhëtimin ose rimbursojmë biletën . 20 talking about this. Eksperiencë dhe traditë shumë vjeçare në transportin e udhëtarëve nga Kosova drejt Zvicrës dhe anasjelltas. Konfirmimi i biletës me kthim . Saba Turs mbanë linjen e rregullt Kosovë Itali dhe linjën plotësuese për Francë dhe anasjelltas me nisje nga disa qytete të Kosovës ... Jemi agjensi turistike që ofron udhëtime me autobusa komod nga Kosova drejt Italisë dhe Francës. Udhetime me autobus Kosove Zvicer, Rezervime me traget, Linja e rregullt me autonbs Kosove Zvicer dhe Zvicer Kosove. 1. E Mërkurë. Linja të rregullta me autobus super komod, Linja të rregullta përmes Shqipërisë dhe Italisë, Linja të rregullta përmes Serbisë, Kroacisë dhe Sllovenisë, Linja e rregullt nga Zvicra për Kosovë përmes Kroacisë Sllovenisë dhe Serbisë, Linja e rregullt nga Kosova për në Zvicer përmes Serbisë, Kroacisë dhe Sllovenisë, Linja e rregullt nga Zvicra për Kosovë përmes Shqipërisë dhe Italisë, Linja e rregullt nga Zvicra për Kosovë përmes  Italisë dhe Shqipërisë, Për informacione shtesë rreth ofetrave tona, çmimeve ose rezervimeve ju mund të na kontaktoni nënumrin tonë kujdestar, Si kompani me traditë dhe përvojë, ne gjithmonë kemi qenë të përkushtuar që të ofrojmë shërbime cilësoredhe komode për të gjithë pasagjerët tanë, Europalines është kompani e specializuar në ofrimin e shërbimeve të transportit nga Zvicra në Kosovë dhe anasjelltas me autobusa super modern dhe komod. Udhetime me autobus Zvicerr-Kosove cdo te marte dhe premte nepermjet Hungarise. Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. Autobus komod . BusTicket4.me Ju uron rrugë të mbarë. Kur hipni në autobus duhet të paraqisni biletën dhe rezervimin e sediljes. Rezervim i ri. Udhëtime me autobus. Pamje nga nisjet e përjavshme në linjen e rregullt me Autobus në Linjen Kosovë - Italid dhe anasjelltas 20.01.2016 . 08 Janar 2021. Të marteve dhe shtuneve per Shqipëri dhe Kosovë nëpërmjet Malit të Zi, dhe dy herë në jave për Maqedoninë e veriut nëpërmjet Kroacisë. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit. Udhetime me autobus Dortmund – Gjilan 2 Jahren ago; Udhetim me autobus Brüssel-Gjilan. Poashtu ofrojme linjen permes Kroacise & Malit te Zi. Shiko linjat Linjat e Udhëtimeve. Kosove - Gjermani - Kosove . Udhetim me bus neper Hungari per ne Kosove disa here ne jave me Iliria Agentur Plotësoni kutitë e detyrueshme për blerësin dhe udhëtarët, kryeni pagesën dhe t’ia kaloni sa më mirë në udhëtimin Tuaj. Kosovë - Shqipëri . Rezervime për Traget. Blini biletë online nëpërmjet Busticket4.me dhe udhëtoni për në shtetet që vijojnë: Austri. Udhëtim me autobus me kosto të ulët. Stamboll (me autobus), 23 Dhjetor, 4 ditë, €59. Prishtine – Prizren, 1 dite, €14. Ose shiko të gjitha ngjarjet. ÇMIMET ORARI . E Shtunë . Intertours si agjension prestigjisoz turistik, posedon floën më moderne të autobusëve që ju ofron udhëtime super lukzose dhe të sigurta nga Zvicra për Kosovë dhe anasjelltas. Nisja çdo të Premte ndërsa kthimi çdo të shtune Më shumë . Rezervim i ri . Linja KOSOVË - ZVICËR - KOSOVË ; Rezervime me aeroplan ; Udhëtime me autobus ; Paketa Indivduale ... Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në: PUSHIME NË SHQIPËRI. Zvicer . UDHETIME ME GUIDE. Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Vrejtje: Gjatë kohës së masës së izolimit në kthim nga Kosova për rezervime kontaktoni zyrën për informata shtesë spese udhëtimet janë të redukuara! Linja Zvicer-ALB-Kosovë 14 vende të lira. Udhetim me bus Geneve-Presheve - Prishtine-Prizren GUIDA ME AUTOBUS; SKI - UDHETIME; AUTOBUZA. Rezervo. Udhëtim me autobus me kosto të ulët. ÇMIMET ORARI . Udhetime me autobus Kosove Zvicer, Rezervime me traget, Linja e rregullt me autonbs Kosove Zvicer dhe Zvicer Kosove. Perfaqesitë tona në Prizren dhe Zvicërr ofrojnë shërbim profesional në të gjitha fushat rreth udhëtimit me autobus, fluturimi me aeroplan dhe turizmit. Zvicer . E Premte. 09 Shtator 2020. Barileva Turist Sh.p.k. Rezervim i ri. Rezervime me Traget. Udhëtime me Autobus. PUSHIME NË TURQI. Stafi i kualifikuar për udhëtime, fluturime dhe turizëm cilsorë bënë ç’mos që ju ( klientët e agjensisë Intertoursit ) të ndiheni mirë, të bëni udhëtime të rehatshme dhe të kaloni pushime relaksuese. E Premte. Linja Kosovë-SRB-CRO-SLO-Zvicer 38 vende të lira. ÇMIME SPECIALE PËR FAMILJE! +383 44 184 195 +383 44184195 wib Linjat e rregullta me Autobus . Intertours, agjension prestigjioz . Qdo të premtë udhetime me Autobus Personal nga: Gjeneva; Lozana; Berni; cyrihu; Lucerni; Rreth nesh. Udhëtime me autobus. Prishtine – Prizren, 1 dite, €14. 09 Janar 2021. Autobuz:Tirane-Kosove; Autobuz: Tirane-Gjermani; Tirane-Itali /Tokesore / Tirane - ITALI ( Det & Tok) FLUTURIME. Rezervime me aeroplan. Linja KOSOVË - ZVICËR - KOSOVË ; Rezervime me aeroplan ; Udhëtime me autobus ... Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në: PUSHIME NË SHQIPËRI. Super kujdes ndaj klientit . Kosovë . 02 Shtator 2020. 04 Shtator 2020. ÇMIMET ORARI . Zvicer . Udhëtime. Me rastin e shfrytëzimit të sistemit për rezervime, ju pranoni se i keni lexuar, kuptuar dhe i keni pranuar kushtet e përdorimit të sistemit të online rezervimeve të deklaruara nga agjensioni Intertours SA në seksionin e Kushtet e Përdorimit Për ndryshime apo anulime ju duhet Udhëtime me autobus. Zvicer . Udhetime me Bus. 04 Shtator 2020. Çdo te Martë e te Premte ora 23:00 (nga HAMBURGU) per Tiranë me kalim Gjermani - Austri - Kroacia - Mali i Zi - Shqipëri. autobus.al ne bashkepunim me operatorin prestigjoz Tirana Metropol ofron linja nga Shqiperi drejt Kosoves, dhe anasjelltas, me stacione ne Prizren, Peje, Gjakove dhe Prishtine Nëse i keni harruar të dhënat kontaktoni në Tel: +383 44 618 169. Linja Kosove-ALB-Zvicer 17 vende të lira. Intertours mbanë linjën e rregullt Zvicerr - Kosovë - Zvicerr. Barileva Turist Sh.p.k. ÇMIMET ORARI . Rezervime për Traget. Udhëtime me autobus. Garanci rimbursimi në rast anullimi (lexo të plotë). Dortmund 04:00 120 eur 50 eur Busbahnhof: Steinstraße 39, Essen 04:30 120 eur 50 eur Busbahnhof: Am HBF. Udhëtime me autobus. Udhëtime me autobus per Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni. Nëse keni biletë me kthim me date kthimi të pa caktuar, rezervoni në kohë sediljen e autobusit dhe konfirmoni biletën e kthimit online 24 orë para orarit të nisjes. ÇMIMET ORARI . Pamje nga nisjet e përjavshme në linjen e rregullt me Autobus në Linjen Kosovë - Italid dhe anasjelltas 20.01.2016 . GUIDA ME AUTOBUS; SKI - UDHETIME; AUTOBUZA. Linja Zvicer-SLO-SRB-Kosovë 49 vende të lira. Air Prishtina ju ofron fluturime direkte nga Evropa per ne Prishtine, Shkup, Oher dhe Tirane Düsseldorf 06:00 120 eur 50 eur Busbahnhof: … PROGRAMI I UDHËTIMIT ( Kosovë – Sërbi – Kroaci – Slloveni – Itali – Zvicër ) UDHËTIMI BËHET Ç’DO TE SHTUNE ME KËTE ORARË Vendi Ora e nisjes Vendi i nisjes Pejë 05:00 St.i Autobusave Deçan 05:15 Te Përmendorja Gjakovë 06:00 St.i Autobusave Prizren 07:00 St.i Autobusave Prishtinë 08:00 St.i Autobusave Ferizaj 08:30 Restorant Dani […] Të gjitha materialet e publikuara në faqen tonë mund të jenë të mbrojtura me ligj. ... Nuk ka për momentin asnjë autobus të ngjashme! Rezervime me Aeroplan. Ose përmes faqes kontaktuese Therand zyra Qendrore . E Mërkurë. Rezervime të sigurta. Udhetime me autobus nga Gjermania per Kosove disa here ne jave. kemi nje rregull te vogel: nese doni te dini cmimet e biletave duhet te na jepni numrin e telefonit! PUSHIME NË TURQI. E Mërkurë. Udhëtime me autobus . Rezervime me traget. Rezervim i ri. 400 000 linja ditore në rreth 2500 destinacione në mbi 34 shtete të ndryshme evropiane. Të gjitha të drejtat e rezervuara | Armendi Tours - 2020 © | Designed by: bkapk.com Udhetime me autobus Zvicerr-Kosove cdo te marte dhe premte nepermjet Hungarise. 1001 rrugë europe me top kompanitë e autobusëve. Na Kontaktoni +49 711 620 53 22 +49 157 387 66 846 +49 178 143 25 40 +377 44 233 925 +377 49 233 925 (Viber) Nëse keni biletë me kthim me date kthimi të pa caktuar, rezervoni në kohë sediljen e autobusit dhe konfirmoni biletën e kthimit online 24 orë para orarit të nisjes. Linja Zvicer-SLO-SRB-Kosovë 49 vende të lira. Faqja kontaktuese. Viti i Ri në Stamboll, 30 Dhjetor, 3 dite, 239€, 4 dite, 259€ Stamboll me avion, 3 dite, €189. AUTOBUSA PER KOSOVE NISJA 1 NGA DORTMUND-NISJA 2 NGA HAMBURGU NISJA 3 NISJA NGA BREMEN Nga, Dortmundi, Dusseldorf,Frankfurt Stuttgart Munichi, Ulmi etj. ÇMIMET ORARI . Saba Turs mbanë linjen e rregull Kosovë Itali dhe Itali Kosovë me nisje të rregullta nga disa qytete kryesore të Kosovës drejt të gjitha qyteteve Italiane dhe … Linja të rregullta nga Kosova për Itali dhe anasjelltas si dhe linja plotësuese për në Francë dhe anasjelltas me autobusa komod dhe staf profesional. Shiko më shumë. Bora Travel @2017. ÇMIMET ORARI . Udhëtim me bus Adresa: Rruga B / Mob: +383 48 833 833 / info@bluetravel-ks.com Pagesat për rezervime mund të bëhen me minusin e lejuar (nëse egziston marrëveshja) ose perms deponimit të mjeteve në llogarinë e agjentit. Me klikimin në butonin “Bli biletën” ose “Zgjidh nisjen” (në varësi të alternativës së kërkimit) zgjidhni linjën e dëshiruar të autobusit. ... Udhëtim në Stamboll me autobus, 4 Ditë, €59. Rezervime me Aeroplan. Nisje te rregullta me autobus per Prishtine nga shume qytete gjermane dhe evropiane. 1 talking about this. Kosovë . Zvicer . Udhetime me autobus dhe aeroplan . Udhëtime me autobus. Rezervo. Linja Zvicer-ALB-Kosovë 14 vende të lira. 20 talking about this. Udhetime me autobus nga Gjermania per Kosove disa here ne jave. Tradita shumëvjeçare na mundëson që të jemi lider në shërbime të transportit drejt Italisë dhe Francës. Udhëtime me Autobus. për Itali dhe Francë . Gjirafa.com/Autobus ofron 200 mijë orare ditore të autobusëve për Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe diasporë! Materialet dhe elmentet tjera të publikuara në faqe mund të jenë të mbrojura.  Çdo vizitues i faqes i nënshtrohet kushteve të përdorimit të faqes. Nisjet nga Gjemania Linja Nr 2: Çdo te Shtunë ora 03.00 ( nga HAMBURGU ) me drejtim Gjermani - Austri -Hungari-Sërbi-Kosove-Shqipëri. Zip line – Rugovë 1 Ditë €15. 08 Janar 2021. Linja Zvicer-SLO-SRB-Kosovë 49 vende të lira. Kontakt. Krishtlindjet dhe Viti i Ri-Oferta. Zvicer . Viti i Ri në Dubai, 30 Dhjetor, 5 Ditë €1350 (me charter Tirane – Dubai) Udhetime ne Shqiperi. Kërko. Rezervo. Kosovë +383 44 152 263 +383 44 304 318 +383 45 308 341. Udhëtime me autobus. Rezervo. Ju lutemi plotësoni me saktësiformën e rezervimit në mënyrë që ne të bëjmë rezervimin tuaj pa gabime ose ndryshime. Vera 2015 e organizuar nga AUK me student nga Evropa dhe mbarë bota, të cilët vizituan Kosovën, Shqipërinë, Greqinë dhe Ma. Intertours ofron shërbime profesionale të udhëtimit dhe transportit të pasagjerëve e regjistruar në Kosovë dhe në Zvicerr. Ballina Rezervo. Krishtlindjet dhe Viti i Ri-Oferta. Çdo ditë udhëtime me autobus : Prishtinë Durrës Sarandë Vlore Dhermi Velipojë . Rruga e UÇK-së 50000 Gjakovë Tel: +381 390 323 219 Fax: +381 390 326 204 Tradita dhe siguria na dallojnë në mesin e agjensive prestigjioze . Jemi kompani e specializuar që ofrojmë shërbime cilësor në transportin rrugor të pasagjerëve me autobusa modern në shumë vende evropiane Bëjmë edhe transportin e betonit me kamiona modern Tek kompania Shpejtimit ju mund te gjeni oferten me te mira për ekzkursione për grupe të vogëla nga 8 - 15 e deri tek grupet me mbi 50 persona, Autobuz:Tirane-Kosove; Autobuz: Tirane-Gjermani; Tirane-Itali /Tokesore / Tirane - ITALI ( Det & Tok) FLUTURIME. Kosovë Stacioni autobusave Cmim Biletash; KONTAKT. Pagesat bëhen me transfere bankare ose me pagesa cash në zyret e Intertours SA. Intertours Business class travel agency Kosovo ©2015. Shiko më shumë Transport betoni . Sipas qyteteve Sipas lijnave. Organizojme udhetime te rregullta me autobuse Gjermani-Kosove, Zvicerr-Kosove, Belgjike-Kosove, Angli-Kosove nepermjet Austrise & Hungarise, pastaj Gjermani-Shqiperi/Kosove, nepermjet Italise, Gjermani-Maqedoni, nepermjet Sllovenise & Kroacise. Bashkohuni me ne përmes Facebook, dhe shpërndajeni faqen tonë, kështu ju do të ndihmoni miqt dhe të afërmit tuaj për të udhëtuar më lehtë. Udhëtime me autobus. Linja Dortmund-Prishtine nepermjet Hungarise cdo te marte, merkure, premte dhe shtune. Agjentat kanë kufizime siq janë anulimet dhe ndryshimet në bileta. Linja e rregullt nga Zvicra për Kosovë. BLUE Travel ështe agjenci turistike e cila ofron oferta turistike për fundjavë dhe udhëtime! Shqipëri+355 67 410 90 97. Kur hipni në autobus duhet të paraqisni biletën dhe rezervimin e sediljes. Zvicer . Vizitë nga student ndërkombëtar nga AUK. Te rritur. mbanë linjat e rregullta nga Kosova për në Gjermani dhe anasjelltas përmes shteteve Serbi, Hungari dhe Austris. E Premte. Cmim Biletash; KONTAKT. Zvicer . Jemi agjension turistik i përkushtuar për të ofruar shërbime cilësore dhe korrekte për klientët tanë. Zvicer . 15 Janar 2021. Rezervime me Aeroplan. Udhetime te rregullta dhe komode nga shume qytete te gjermanise per Prishtine me Iliria Agentur ÇMIMET ORARI . Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim. 09 Janar 2021. Air Prishtina ju ofron fluturime direkte nga Evropa per ne Prishtine, Shkup, Oher dhe Tirane PUSHIME NË MAL TË ZI. Rregullore dhe kushtet e udhëtimit . Numrat për kontakt. Çdo të marte, merkure, premte dhe shtune nisje me autobus per Kosove permes Hungarisë. Femije (2-12) Bebe (0-2) Data e nisjes (opcionale) Ditët fleksibile (opcionale) Kërko. Regullore; Kontrate Sherbimi ; Licencimi; ALBANIA; Location; KALENDAR; Udhetimet me guide. Udhëtime me autobus ; Paketa Indivduale ; Linja Prishtinë-Tiranë-Prishtinë ; Linja Kosovë - Zvicër - Kosovë . SAN BENEDETTO DEL TRONTO (AP) - BERAT Regullore; Kontrate Sherbimi ; Licencimi; ALBANIA; Location; KALENDAR Linje Nderkombetare me Autobus : Tirane - Prizren- Gjakove- Prishtine - Peje . Vera 2015 e organizuar nga AUK me student nga Evropa dhe mbarë bota, të cilët vizituan Kosovën, Shqipërinë, Greqinë dhe Ma. nisjet nga kosova prizren nisjet nga kroaci zagreb; e hËnË – 19:00 prishtine – 20:30: e martË – 20:00: e mËrkurË – 19:00 prishtine – 20:30 02 Shtator 2020. Prishtinë – Pejë – Ujëvara e Drinit, 2 ditë €59 . Barileva Turist . AUTOBUSA PER KOSOVE NISJA 1 NGA DORTMUND-NISJA 2 NGA HAMBURGU NISJA 3 NISJA NGA BREMEN Nga, Dortmundi, Dusseldorf,Frankfurt Stuttgart Munichi, Ulmi etj. Arazhmane Turistike. Udhëtari duhet të jetë në vendin e percaktuar për nisje së paku 15 minuta para nisjes së autobusit. Shqipëri - Kosovë . Barileva Turist . Zyret Tona. Secili ndryshim ose anulim mund të ndëshkohet me penallti. Udhëtime me Autobus. Arazhmane Turistike. Ballina ; Udhëtime ; Shërbimet ; Rezervoni online ; Ofertat 1001 rrugë europe me top kompanitë e autobusëve. UDHETIME ME GUIDE. Relacioni . Rezervime me aeroplan. Struge dhe Oher, 1 dite, €10. Itali +39 3807 492 819. shiko të gjitha . Rezervo. Rezervo. Udhetime te rregullta dhe komode nga shume qytete te gjermanise per Prishtine me Iliria Agentur +49/234-387431, 0179-5091634 20.01.2016 . 400 000 linja ditore në rreth 2500 destinacione në mbi 34 shtete të ndryshme evropiane. PUSHIME NË MAQEDONI. Per te pare Programin e plote klikoni mbi foton ose titullin e guides qe deshironi. PUSHIME NË MAQEDONI. Rezervimi online i bus biletave. ÇMIMET ORARI . Kosovë - Shqipëri . CallCenter 24h +41 76 427 07 0. E Premte. Kosovë - Shqipëri . Udhëtime me Autobus. Aranzhmane Turistike. Intertours Travel Agency Shërbime udhëtimesh të klasit të parë, Kosovë: 029 22 62 32Suisse:  031 511 4050. Europalines ©2019, Si kompani me traditë dhe përvojë, ne gjithmonë kemi qenë të përkushtuar që të ofrojmë shërbime cilësore. Rezervo. Udhetim me bus Geneve-Presheve - Prishtine-Prizren Udhetim me bus Geneve-Presheve - Prishtine-Prizren +49/234-387431, 0179-5091634 Vizitë nga student ndërkombëtar nga AUK. Udhëtim ne Stamboll & Cappadocia, 25 Dhjetor, 4 dite, €319. Shperndaje. Stamboll me Autobus , 4 dite nga 59 € Stamboll - U d hetim me autobus date 01 , 07, 14, 21, 28 Janar, Akomodimi Hotel 4* Budget - €59 , Hotel 4* Luxury (SPA Pishine e brendshme) - €79 me mengjesin te perfshire .Shetitjet dhe transfertat si ne Program.Shoqerues grupi nga Agjensia .. 1,098 talking about this. E Premte. Rezervoni udhëtim me autobus online. Informata: Linja 1 Nisjet çdo të marte,mërkurë,premte,shtune dhe të diel. Më poshtë kemi prezantuar listën e relacioneve përmes të cilave ju mund të bëni edhe rezervimin online të biletave . SAN BENEDETTO DEL TRONTO (AP) - BERAT Q. Zejtare p.n.

Météo Fréjus Aujourd'hui, Cure Thalasso Médicale, Prince En Indes, Ancienne Monnaie Chinoise 4 Lettres, Propriétés à Vendre Bourgogne, Recette Du Jour Facile Et Rapide, Armer Mots Fléchés, Château Des Quatre Tours Thorenc, Chanson Avec Une Histoire, Cap Petite Enfance Bordeaux Alternance,

Laisser un commentaire